Kalendár

Marec
P U S Š P S N
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Aktuality
25.12.2018

XV. Humanitárny ples

Našou už tradičnou aktivitou, ktorou vždy zahájime podujatia v novom roku je Humanitárny ples Slovenského Červeného kríža. 
0/0

Asistenčná zdravotná služba

Ponúkame vám komplexné zdravotné zabezpečenie spoločenského, kultúrneho, športového, či iného podujatia. Prostredníctvom kvalifikovaného personálu s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti poskytovania asistenčnej zdravotnej služby, za pomoci profesionálnej techniky vrátane vlastných sanitných vozidiel, vieme v prípade ohrozenia života a zdravia účastníkov vášho podujaia pohotovo reagovať a zabezpečiť rýchlu a odbornú pomoc.

Každý usporiadateľ podujatia s väčším počtom návštevníkov osobne zodpovedá za bezpečnosť podujatia a je preto povinný zabezpečiť zdravotnú službu. Naše skúsenosti vám preto môžu významne pomôcť - ochrániť vás a zabezpečiť vašim návštevníkom potrebnú pomoc v núdzi. Ponúkame nielen seriózu spoluprácu ale tiež najvýhodnejšie ceny na trhu. Využitím našich komerčných služieb rovnako pomôžete financovať humanitárne aktivity.

Bc. Andrej Barborka,
riaditeľ územného spolku

 
Do portfólia podujatí v rámci ktorých poskytujeme asistenčnú zdravotnú službu patria: koncerty, festivaly, iné kultúrne podujatia, kongresy, výstavy, súkromné firemné podujatia, športové podujatia – hokej, futbal, hádzaná, cyklistické a motocyklové preteky, autocros, a iné. 

Podľa typu podujatia a predpokladaného počtu návštevníkov vám vieme pripraviť ponuku na mieru. Zdravotná služba tak môže byť zabezpečovaná dobrovoľnými záchranármi, zdravotníckymi záchranármi, lekárom, so sanitným vozidlom, mobilnou ambulanciou v stane, či hladkami v teréne.

Záujem o spoluprácu