Kalendár

September
P U S Š P S N
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Aktuality
18.03.2020

Mimoriadne opatrenia

Počas včerajšieho dňa a dnes sme aktualizovali niektoré z mimoriadnych opatrení a pristúpili sme k poskytovaniu mimoriadnych služieb. Od dnešného dňa bude k dispozícii služba nákupu potravín, drogérie a liekov pre všetky rizikové skupiny - seniorov, ťažko zdravotne postihnutých občanov, ako aj občanov nachádzajúcich sa v domácej karanténe. 
19.12.2019

Dostali sme ďalšie vozidlá k prepravenej službe

Prepravná služba je sociálna terénna služba, vďaka ktorej SČK prispieva k znižovaniu izolácie ľudí, ktorí inak nemajú možnosť vyjsť z domu a pomáha im v tom, aby boli opäť spoločensky aktívni. Častokrát uľahčuje rodinným príslušníkom starostlivosť o nevládneho staršieho člena rodiny, či aj mladšiu osobu so zdravotným postihnutím. 
06.12.2019

Vianoce v Nitrianskej Blanici

Pravú atmosféru Vianoc priniesli do obce Nitrianska Blatnica aj naši dobrovoľníci z miestneho spolku SČK. Kultúrny program a vianočné trhy obohatili túto jedinečnú atmosféru. Neodmysliteľnou súčasťou vianočného podujatia bol aj predaj ľudovo-umeleckých výrobkov.
01.05.2019

Májový kultúrny festival v Partizánskom

Podujatie sa nezaobišlo bez našej účasti. Veď na veľký počet návštevníkov musí niekto dávať pozor. A boli to práve naše posádky, ktoré strážili veľkých či malých, dokonca predvádzali záchranársku techniku. 
29.04.2019

Prvá pomoc na CZŠ Jána Krstiteľa v Partizánskom

Žiaci sa naučili zvládnuť masívne krvácanie, rozpoznať náhle zastavenie obehu, či resuscitovať. Rovnako potrénovali prvú pomoc pri zraneniach, ktoré sú pre ich vek typické - krvácanie z nosa, ako aj zlomeniny horných a dolných končatín.
28.04.2019

Svätojurajská púť v Nitrianskej Blatnici

Poskytovali sme asistenčnú záchrannú službu a strážili tak množstvo účastníkov tohto obľúbeného podujatia. Naštastie sa zaobišlo bez zranení a tak sme mali čas aj na niekoľko fotiek. 
26.04.2019

Mladí záchranári CO v Topoľčanoch

Poznatky z civilnej ochrany, použitia ochrannej masky, evakuačnej batožiny, rozoznávania varovných signálov a, samozrejme, aj zdravotníckej prípravy, či volania na tiesňovú linku 112. Toto všetko museli zvládnuť mladí záchranári - pozrite ako im to išlo. 
0/0

Asistenčná zdravotná služba

Ponúkame vám komplexné zdravotné zabezpečenie spoločenského, kultúrneho, športového, či iného podujatia. Prostredníctvom kvalifikovaného personálu s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti poskytovania asistenčnej zdravotnej služby, za pomoci profesionálnej techniky vrátane vlastných sanitných vozidiel, vieme v prípade ohrozenia života a zdravia účastníkov vášho podujaia pohotovo reagovať a zabezpečiť rýchlu a odbornú pomoc.

Každý usporiadateľ podujatia s väčším počtom návštevníkov osobne zodpovedá za bezpečnosť podujatia a je preto povinný zabezpečiť zdravotnú službu. Naše skúsenosti vám preto môžu významne pomôcť - ochrániť vás a zabezpečiť vašim návštevníkom potrebnú pomoc v núdzi. Ponúkame nielen seriózu spoluprácu ale tiež najvýhodnejšie ceny na trhu. Využitím našich komerčných služieb rovnako pomôžete financovať humanitárne aktivity.

Bc. Andrej Barborka,
riaditeľ územného spolku

 
Do portfólia podujatí v rámci ktorých poskytujeme asistenčnú zdravotnú službu patria: koncerty, festivaly, iné kultúrne podujatia, kongresy, výstavy, súkromné firemné podujatia, športové podujatia – hokej, futbal, hádzaná, cyklistické a motocyklové preteky, autocros, a iné. 

Podľa typu podujatia a predpokladaného počtu návštevníkov vám vieme pripraviť ponuku na mieru. Zdravotná služba tak môže byť zabezpečovaná dobrovoľnými záchranármi, zdravotníckymi záchranármi, lekárom, so sanitným vozidlom, mobilnou ambulanciou v stane, či hladkami v teréne.

Záujem o spoluprácu